Odjakživa jsme milovali lepit samolepky všude kde se dalo v pokojích

Posted on 19/11/2021 1:50am

Když jsme byli malí, dostávali jsme samolepky, a když je nebylo kde nalepit, tak jsme je přilepovali na dveře či různorodý nábytek. Po tomto činu, náš nábytek, možná i stěny, obdržely co proto a chtělo by je opravit.
Dva tipy jak toto zrenovovat. /


Dětské pokoje jsou přeplněné hraček a všemožných dětských předmětů. Pokud se nám již podařilo nálepky sundat ze zdi, eventuálně obmýt počmárané stěny, pak je musíme jakýmsi způsobem nazdobit. Na zdi se dokonalé hodí dětské fototapety - demural.cz/fototapety/detsky-pokoj. Jsou to tapety zaplněné dětskými pohádkami. Spousta královen, panenek, vozidel a ostatních osůbek. Tapety jsou převážně vyměnitelné, to znamená, že by až tak nepřekážela nějaká další nálepka, jistěže by tam i ladila. Dětské fototapety se perfektně hodí do každého dětského pokoje, eventuálně na příklad pouze na jednu stěnu. Nemusí být použitá na celý prostor. /
dětské fototapety
Author: Mathew Bedworth
Source: http://www.flickr.com


Dětské malby a samolepky se též smí nacházet na dveřích v domě. Je úplně prostý recept jak se od těchto věci oprostit. Samolepící tapety na dveře krásným způsobem zakryjí nedostatky, jaké tam nechceme mít. Pěkný obrázek na tapetě může zkrášlit náš prostor - informace o samolepící tapety na dveře. Navíc na samolepící tapety na dveře si smíme obstarat jednotný vzorek našich prvních dveří a žádný člověk nerozpozná rozdíl. Tyto tapety můžeme užít na jakékoli dveře v domě. Navíc i do kuchyně na linku. Takovýmto stylem můžeme zvýraznit naší již zašlou a mnoholetou kuchyní.


Jenom musíme fototapetu zakoupit a nalepit na dveře, jak prosté. /


Krása je v uměních naších srdcí a v tom, jak jsme kreativní. Použijme proto, to co vlastníme v sobě.

Tags: fototapety, pokoj, fototapet